Katalogas

Pasirinkite tipą:

Matinės lubos

Matinės lubos

Matines įtempiamas lubas galima vadinti klasika. Tokios lubos pernelyg neatkreips dėmesio dėl savo faktūros, kadangi jos bus suvokiamos kaip kokybiškai dažytos lubos, be to, jos suteiks visam interjerui tvarkingumo.

Blizgios lubos

Blizgios lubos

Puikus techninis sprendinys nedidelėms patalpoms su žemomis lubomis. Dėl šviesą atspindinčio paviršiaus tokios lubos vizualiai praplečia patalpas, išdidina jų užimamą erdvę, pripildo jas didesniu kiekiu šviesos.

Medžiaginės lubos

Medžiaginės lubos

Medžiaginės įtempiamos lubos puikiai tinka užmiestės namui, kotedžui, taip pat periodiškai nešildomoms patalpoms. Būtent šiais atvejais galima geriausiai pastebėti praktiškai visus tokių lubų privalumus ir išvengti jų trūkumų.

Kėlių lygių lubos

Kėlių lygių lubos

Tai drąsus žavesį keliantis Jūsų nepakartojamos idėjos įgyvendinimas. Šiuolaikiškumas, patikimumas, nepakartojamumas, formų ir faktūrų, spalvų ir atspalvių įvairovė, darbo kokybė kaip niekad sužavės ir Jus pačius, ir Jūsų svečius.

Satininės lubos

Satininės lubos

Satininės įtempiamos lubos tokį savo pavadinimą įgijo dėl satino siūlų pynimo efekto ir audeklo struktūros. Jose dera matinių ir blizgių lubų savybės, jos pasižymi nedideliu atspindžio efektu.

Foto spauda

Foto spauda

Tai geriausias būdas įgyvendinti savo įdėjas ant lubų. Šiuolaikinės technlogijos leidžia sukurti neįtikėtinai gražius atvaizdus. Spausdinti vaizdai ant įtempiamų lubų.